Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

65 ayrı ülkede hizmet sunan Kyäni, vitamin içerikli ürünleri ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Pazarlama stratejisi olarak network marketing sistemini tercih eden Kyäni, dünyada pek çok farklı firmanın tercih ettiği bu sistem sayesinde sizlerin de kazançlı çıkabilmesini sağlamaktadır.

Güvenilir bir sistem sunan Kyäni’nin bir iş ortağı olduğunuzda tüm süreç yasalara uygun bir şekilde ilerler. Bu yüzden, Kyäni network marketing sisteminde herhangi bir dolandırıcılık söz konusu değildir. “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” sorusunu, yukarıda bahsetmiş olduğumuz unsurları dikkate alarak cevaplayabiliriz.

Pazarlama sektörü içinde kendine yer edinen marka yasal olduğu için “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” sorusunun yanıtı da buna bağlı olarak verilebilir.

Uzun yıllardır kullanılan network marketing sistemi, en iyi pazarlama teknikleri arasında gösterilmektedir. Tavsiye üzerine satışa dayalı bir sistem olan network marketing sistemi ile çalıştığınız zaman kendinize düzenli ve sabit bir gelir sağlayabilirsiniz.

Kyäni network marketing sistemi ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman sizin adınıza bir “Kyäni” uzantılı özel domain verilir. Bu internet sitesini kullanarak ürünleri 60’ı aşkın ülkeye global anlamda pazarlayabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Satış esnasında gerekebilecek faturalandırma, kargo ve diğer işlemler sizin adınıza Kyäni kurumsal ekibi tarafından yürütülür.

Kurduğunuz ekibin satış cirosunun belli bir yüzdesinden gelir elde edebilirsiniz. Kyäni işini yaptığınız sürece düzenli bir ek gelir ve teşvik ödülleri kazanabilirsiniz.

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi? Ve Hangi Ürünlerden Oluşuyor?

Kyäni Sunrise

Kyäni Sunrise, temel olarak yaban mersini içeren bir üründür. Bunun yanı sıra nar, üzüm, ginseng ve brokoli gibi farklı meyve ve sebzeler de barındırmaktadır.

Kyäni Sunrise adı verilen ürün firmanın en fazla tercih edilen ürünleri arasındadır. Sıvı özüt kıvamlı olan Kyäni Sunrise ürününün tüketimi son derece kolaydır ve oldukça lezzetlidir. Enerji verici özelliği sayesinde güne daha dinç ve dinamik başlayabilirsiniz.

Kyäni Sunset

Kyäni Sunset, Omega 3 gıda takviyesi olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Alaska somonu gibi soğuk su balıklarından elde edilen balık yağı tamamen doğaldır. Bu ürün yetişkin ve çocukların kullanımı için uygundur. Zararlı bir madde içermeyen bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilir veya çevrenize tavsiye ederek gelir edebilirsiniz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi? ile Benzer Yazılar
Alaska Vahşi Yaban Mersini: Kyäni

Alaska Vahşi Yaban Mersini: Kyäni

Alaska’da yaz sona ererken hayvanlar ve canlılar zor geçecek kışa kendilerini hazırlıyorlar. Bu dönem aynı zamanda Alaska vahşi yaban mersininin hasat zamanı. Bu meyve içerdiği antosiyanin maddesi ile mucizevi özellikler vaat ediyor. ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

65 ayrı ülkede hizmet sunan Kyäni, vitamin içerikli ürünleri ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Pazarlama stratejisi olarak network marketing sistemini tercih eden Kyäni, dünyada pek çok farklı firmanın tercih ettiği ...

Devamı
Kyani Mağdurları Gerçeği Yansıtmıyor

Kyani Mağdurları Gerçeği Yansıtmıyor

Bir yaban mersini türü olan vahşi Alaska yaban mersini, Kuzey Amerika’da yetişir. Kelime anlamı olarak ise Kyäni, Alaska dilinde güçlü ilaç anlamına gelmektedir. Alaska’nın zorlu iklim koşullarında hayatta kalabilen ve hayatta kalabilmek ...

Devamı
Sponsor